Czy na stronie dostępne są wszystkie modele produkowanych wyrobów?

Dokładamy wszelkich starań aby na naszej stronie internetowej prezentować wszystkie produkty będące w aktualnej ofercie. Produkty najnowsze, które jeszcze nie są opracowane graficznie jesteśmy w stanie zaprezentować poprzez zdjęcia poglądowe wysyłane na e-mail. Produkty wycofane z produkcji usuwamy z naszego katalogu.

Czy wykonujecie meble "na zamówienie" ?

Meble wykonywane przez naszą firmę są wytwarzane na podstawie naszych własnych, autorskich projektów. Rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne zastosowane w naszych meblach umożliwiają nam zaoferowanie bardzo trwałych i atrakcyjnych cenowo wyrobów. W wypadku zleceń "na zamówienie" nie jesteśmy w stanie dotrzymać parametrów cenowych i dlatego świadomie rezygnujemy z obsługi takich zamówień. Oczywiście nie dotyczy to drobnych modyfikacji w naszych wyrobach czy też zastosowania wybranego przez klienta rodzaju wybarwienia.

Jakiego rodzaju modyfikacje wzorów są możliwe?

W wyrobach dostępnych w naszym katalogu mamy możliwość dopasowania do wymagań klienta:

  • wymiarów mebla (długość, szerokość, wysokość)
  • koloru i rysunku płycin w ramach dostępnej tabeli wybarwień
  • koloru wybarwień elementów drewnianych
  • kształtu i koloru profili meblowych
  • modelu materaca
  • rodzaju okuć meblowych
  • innych zmian po uzgodnieniu

Czy jest dopłata za modyfikację wzoru?

W zależności od rodzaju modyfikacji wymagamy dopłaty bądź z niej rezygnujemy. Decyzja ta uzależniona jest od głębokości zmian w technologii wytwarzania jakie klient chce wprowadzić, o czym rzetelnie informujemy przed podjęciem decyzji zakupowej przez Państwa. Pewne cennikowe opłaty przewidujemy za zmianę wybarwień co jest związane z większymi kosztami zakupu przez nas mniej popularnych płycin lub profili.

Jakie są dostępne wybarwienia?

W naszej ofercie dostępne są wszystkie wybarwienia znajdujące się w katalogu firmy Pfleiderer. Aby uzyskać potwierdzenie dostępności i wysokości ew. dopłaty za wybarwienie elementów drewnianych i profili prosimy Państwa o kontakt z nami.

Jak mogę otrzymać aktualny cennik Państwa wyrobów?

Prosimy o telefon, lub wiadomość e-mail.

Z jakich materiałów są produkowane meble?

Meble wytwarzamy z komponentów wiodących producentów. Drewno pozyskujemy z oferty Lasów Państwowych. Staramy się wspierać polski rynek i korzystać z podzespołów marek krajowych, gdy tylko te spełniają Państwa oczekiwania odnośnie jakości i estetyki. Unikamy tanich rozwiązań, które obniżają trwałość naszych wyrobów.

Jak dobrać materac?

Porady dotyczące prawidłowego doboru materaca są dostępne w sekcji blog. Zapraszamy do zapoznania się z nimi przed zakupem wybranego materaca.